ÖVRIGT / Diverse / Hantlar med lösa vikter 12612484
nr 1261 2484
Hantlar med lösa vikter
"Norrhult", 1970-tal. Vikter, diameter: 7-30cm. Hantel med stån. Längd: 40cm. Höjd: 20cm.
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:43:21
100 kr
150 kr